• Vianočné prianie

• Ak láska topí ľad, čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac, čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet! Príjemné sviatky praje kolektív zamestnancov SOŠ lesníckej

• Sviatok svätého Mikuláša

• Už tradične, 6.decembra, prichádza aj na našu školu svätý Milkuláš so svojimi pomocníkmi. Stihnúť pozdraviť všetkých žiakov nie je také jednoduché. Preto okrem teoretického vyučovania sa Mikuláš vybral aj na praktické vyučovanie dozvedieť sa, či sa chlapci na odbornom výcviku snažia. Sprievod neobišiel ani učiteľov, majstrov, inštruktorov, účtovníčky, pani upratovačku.Okrášlení anjelmi, dievčat z EDUCO Slanická Osada, sme priniesli radosť a strávili spoločné chvíle s ľuďmi, ktorí sú tak nádherne radostní a vďační.Ďakujeme personálu CSS ORAVA Tvrdošín za každoročné pozvanie a tiež za vašu nenahraditeľnú prácu.