• Jizerský dřevorubec 2023

• Dňa 18. 10. 2023 sme sa zúčastnili na súťaži Jizerský dřevorubec 2023  vo Frýdlante. V jednotlivých technických disciplínach súťaže/stínka stromu, výmena reťaze, kombinovaný, presný rez a odvetvovanie  sme sa  ako ako družstvo SOŠ lesnícka umeistnili na 5. mieste. ďakujeme žiakom Adamovi Kurekovi a Simonovi Sunegovi za reprezentáciu a majstrovi Matejovi Rosinovi na prípravu našich žiakov.

• Okresné kolo v pretláčaní rukou

• Dňa 19.10.2023 sa v športovej hale Javor na podnet našej školy a Kasprof security  (chlapcov z armwrestlingovej asociácie ) uskutočnilo okresné kolo v pretláčaní rukou žiakov základných a stredných škôl. Súťaž mala viacero kategórií podľa veku a hmotnosti. Celkovo sa tohto kola zúčastnilo približne 80 žiakov. Našu školu reprezentovalo 35 žiakov. Dosiahli sme aj úžasné umiestnenia, a to :

Kevin Vedel – 1 miesto ( do 80kg )

Lukáš Cengel – 2 miesto ( do 70kg )                              GRATULUJEME !

Andrej Zuber – 3 miesto ( do 70kg )

Pavol Ptačin – 3 miesto ( do 65kg )

Samozrejme ďakujeme a gratulujeme všetkým našim žiakom, ktorí reprezentovali školu ! Sme hrdí, že mala zastúpenie v tak hojnom počte !