• Lyžiarsky výcvik

• Triedy I.B a I.C si užívali od 6.2. slniečko aj mrazivé zúbky počasia na lyžiarskom svahu pod vedením Mgr. Michala Tuku, Ing. Petra Záchemského a majstra p. Mateja Rosinu.

• Preventívne aktivity (spolupráca s Okresnou prokuratúrou)

• Pokračujeme v preventívnych aktivitách v spolupráci s externými poradcami. 9.2. zavítala k nám na školu pani doktorka Kocúrová z Okresnej prokuratúry, ktorá v rámci prednášky priblížila našim prvákom úskalia častokrát nepremyslených činov.

• Pozitívna klíma v triede (spolupráca s CPPaP)

• Kolegynky z Centra poradenstva a prevencie zavítali medzi našich chlapcov, aby sme "spozitívnili" klímu na škole. Aktivity začali už v januári a ešte pár aktivít nás čaká, nie vždy stihneme zachytiť tie správne momenty, zdieľať ich spoločne s vami a úprimne sa priznám, aj niekedy pozabudneme na ten fotoaparát, čaro okamihu nás uchváti a pracovný zápal zvíťazí. ZRŠ

• Zvládanie stresu

• Mgr. Vojtková spoločne so štvrtákmi venovala pár chvíľ relaxačným technikám a rôznym aktivitám na odbúranie stresu. Veru tak, čo nevidieť, maturujeme, spoločne čoraz tvrdšie zarezávame, aby sme úspešne zožali, zmaturovali.