• Voľné miesta pre žiakov prvého ročníka

• Voľné miesta pre žiakov prvého ročníka po prvom kole prijímacieho konania pre školský rok 2023/2024.

Voľné miesta pre ďalší termín prijímacieho konania pre školský rok 2023/2024:

Učebné odbory: 4575 H  Mechanizátor lesnej výroby .................................. 2 miesta

2466 H 04 Mechanik opravár – lesné stroje a zariadenia ... 2 miesta

Študijné odbory: 2413 K Mechanik strojov a zariadení ........................ 9 miest

4556 K Operátor lesnej techniky................................ 8 miest

4243 M Mechanizácia pôdohospodárstva.................. 12 miest

• Maturujeme!

• V dňoch 04.-05.05.2023 sa konala na našej škole praktická časť odbornej zložky maturitnej skúšky formou obhajoby vlastného projektu a praktickou realizáciou a prevedením komplexnej úlohy.Gratulujeme, už len krôčik k dosiahnutiu tak krásnej méty!

• Staviame máje

• Dňa 27.4.2023 žiaci  školy pod vedením školského parlamentu a pána majstra Rusnáka   obnovili tradíciu stavania májov. Máj postavili dievčatám z gymnázia a SPŠ IT IG  a  radosť urobili aj klientom Centra sociálnych služieb a Domova dôchodcov.

Heligónkári, speváci a  stavitelia májov si od nás a od dievčat vyslúžili  pochvalu.