• Adaptačné aktivity

• Počas uplunulých dvoch týždňov prebehli v prváckych triedach adaptačné aktivity pod vedením Mgr. Lucie Vojtkovej.  Okrem triednych učiteľov sa žiakom bude venovať aj inkluzívny tím, ktorý sa bude snažiť uľahčiť žiakom prispôsobiť sa novému a neznámemu prostrediu. Pomocou aktivít a rozhovorov realizovaných v triedach, prípadne vonku, sa inkluzívny tím bude snažiť podporiť pozitívnu klímu a atmosféru v triednom kolektíve, uvoľniť psychické napätie žiakov, prehlbovať sociálne návyky a solidaritu medzi žiakmi, pomôcť žiakom prekonať obavy a stres z  nepoznaného.

• Burza škôl

• V dňoch 20.9. a 27.9.2022 sa konali v Námestove Burzy stredných škôl 2022, zapojili sme sa aj my. Matúšovi Ptačinovi a Adamovi Kurekovi z III.C triedy úprimne ďakujeme za vzornú reprezentáciu a deviatakov pozývame na virtuálnu prehliadku školy.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci,
            slávnostné otvorenie nového školského roka 2022/2023

bude 5.9.2022 (t.j. v pondelok) so začiatkom o 8.00 hodine pred budovou našej školy – na školskom dvore; v prípade nepriaznivého počasia v triedach.
            Každý žiak je povinný pri prvom vstupe do školy  priniesť riadne  vyplnené a zákonným zástupcom (pokiaľ nedovŕšil 18 rokov) podpísané tlačivo

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti,

alebo vyplnené cez EduPage do 18,00 hod. dňa 04.09.2022 ( nedeľa ).