• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• Vážení rodičia, milí žiaci, rada by som Vás informovala o zapojení sa našej školy do celoslovenskej výzvy Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

POTEŠME SPOLU NA VIANOCE SENIOROV V DOMOVOCH DÔCHODCOV A NAPLŇME NIELEN KRABICE OD TOPÁNOK DARČEKMI, ALE PREDOVŠETKÝM NAŠE A ICH SRDCIA LÁSKOU!

Ako na to? Stačí pripraviť nejakú drobnosť podľa pokynov na stránke www.kolkolasky.sk (prosím, pozrite si sprievodné foto) a dať Vášmu synovi,  my v škole všetko spolu v rámci triednych kolektívov a dodržania hygienických opatrení s láskou zabalíme a doručíme! (Pekne prosíme, pošlite aj krabice od topánok!)

Informácie z facebookovej stránky:

Krabice zbierame od 19.11.2021 do 2.12.2021 bez výnimky!

Ďakujeme všetkým úžasným ľudom, ktorí sa v minulosti zapojili alebo to plánujú tento rok po prvýkrát a umožňujú nám urobiť tento svet trochu lepším. Aj vďaka Vám sme už potešili vyše 98 000 seniorov v uplynulých troch ročníkoch zbierky!

Obraciam sa na Vás s prosbou, aby sme otvorili srdcia pre úsmev!

Ďakujem, Mgr. Júlia Šišková, ZRŠ

• Ponuka aktivít Or. knižnice A. Habovštiaka

• Milí študenti, oslovila nás ponuka Oravskej knižnice A. Habovštiaka, pripájame ponuky!

Spúšťame NOVÚ formu rezervácie osobných stretnutí, prostredníctvom online formulára...https://oravskakniznica.sk/psycholog-v-podkrovi/ alebo si dohodni osobné stretnutie na tel. čísle: 0944 555 785

Nájdeš nás každú stredu od 16.00 do 18.00 h v podkroví Oravskej knižnice.

SME TU, ABY SME ŤA POČÚVALI.

Nevieš kam sa obrátiť a máš pocit, že v tvojej situácii niet východisko?

Potrebuješ poradiť a nemáš nikoho s kým by si mohol o svojich problémoch hovoriť?

SME TU PRE TEBA.

🔴Budeme pozorne počúvať čo ťa trápi a nad čím uvažuješ.

🔴Ponúkame ti svoj čas a pozornosť.

🔴Ponúkame ti vypočutie, porozumenie, podporu a odbornú pomoc.

🔴Ponúkame ti stretnutie „človeka s človekom“

🔴Ponúkame ti osobný kontakt v bezpečnom prostredí.

🔴Ponúkame anonymitu a profesionalitu

NESÚDIME.

Môžeš sa nám zdôveriť s akoukoľvek témou.

NEBOJ SA.

Každý problém má riešenie.

NIE SI SÁM.

Budeme radi, ak sa na nás obrátiš.

Naša služba je bezplatná a anonymná.

www.oravskakniznica.sk

facebook.com/oravskakniznica